E.S.C GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E.S.C GRUBU

EREN.SALİH.CANER.KADİR 4 KANKİ

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yolun bul

YazarMesaj
caylak2oo8
ADMİN
ADMİN

yolun bul Empty
MesajKonu: yolun bul   yolun bul Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 4:33 pm

Metanetli olmak lazım bu rap zor iş Ayaklarım çeksin cezasını Kabul nigga kapiş Araba değil derdim pasom bile yok Üç kuruşu bana görme çok Dikenli tel bu yol Bu işte cahiller ilk avlanır gafil Hiç kimse destek olmaz buna ailem de dâhil Şimdi bakıyorum da her genç bir rapçi Sarıyerde studyoyu neyle kurdum çalısarak tabi Hayalimi bırakmam full time aç kalsam Karaktersiz godoşlar gibi kız arkadaşımı yolmam Sevgiden destek yolda yemek istek Mirayi sil Çıkarlar bitti ve gittiler tek tek Arayıp sormadı belli durum peki O güze yansın hepsi aynı gerçekten 2001 iki biri plak çalsa Osmaniye de paramızın yettiği 100 gram kıyma Önemli olan doğal yoldan salgılanan endofinle mutlu olup kafamı kırmadım yoktan Ve bu aslında herkes kendine göre haklı , nettekiler bilmez ama kim kimi sattı Üç film çek dört kitap yaz yaw gel para gel para para para para Tip tip showlar hep stand up kalk gel para gel para para para para Tekstildede cok para var bas gel para gel para para para para Sahtiyan yazar yazılanlar yan (yan) gel para gel para para para para 7&24 full mermim 47 a.k.a Atış taliminde bebekler İsmail yk Rap endüstri dukkan amacım talan cok açım Savaşta bitti şimdi neye duyarlı insan Şaka dolu dünya beatla beat alır anca Cepte son 10 milyon kaldı bozdur bozdur harca Dışardan otoban içerden patika bu yol Rap te bi bok yok olum sen oku da adam ol Müzikle dünyayı kurtaran adama gerek Cankurtaran kurtarana yoksa arkan Gelecek kaygısı bitsin çekerler ipini Devletten daha şeffaf kızlardaki bikini Güzel bayan rapimle geldim bırak tipimi Sözlerim kâtip hipnoz eder park et jipini Faturan naylon, maketin mukavva Yok ki terk edip gitmiş baba olan da Siz küfür edin bize yasak fuck rapci Çok paran var ama mutsuzsuz suck dissci Bugune kadar yediler bizi verhasıl Onların ki rap degildi insancıl fanul Üç film çek dört kitap yaz yaw gel para gel para para para para Tip tip showlar hep stand up kalk gel para gel para para para para Tekstildede cok para var bas gel para gel para para para para Sahtiyan yazar yazılanlar yan (yan)
gel para gel para para para para
Tek derdin sikke evin plazma Suç sende degil esas Lidyalılar da Bir kere darda ol da bak kim yanında KanKa senden uzak olan en az 10 yanda Para işkence sıktı para tehdit Bütün gün yatıp anca edersin tenkit Evden beleş müzik diye ivme indir Gökten indim ben embesil aracım zembil Sallar mendil dilhuba tekbir İşim var rap teslim olmazsan gel mümessil Kibirden kaktüs stres a fak tüs Faktör sen traktör yolunda ben şoför Savaşsa savaş sonuna kadar yavaş Kaypak olmadan yan tutuşan parçan talaş gibi Bu albüm patlaması değilim Cüzdanım değil göğsümü kabartan beynim�

yolun bul
1 sayfadaki 1 sayfası