E.S.C GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E.S.C GRUBU

EREN.SALİH.CANER.KADİR 4 KANKİ

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gel sen birde bana sor

YazarMesaj
caylak2oo8
ADMİN
ADMİN

gel sen birde bana sor Empty
MesajKonu: gel sen birde bana sor   gel sen birde bana sor Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 12:19 pm

gunleri sor gunleri sor sensiz gecen gunleri özlemi sor özlemi sor sensiz gecen gunlerin özlemini..serbeti sor serbeti sor özleminin bana verdigi serbeti gel beni sor gel beni sor tabi gunlerin bana verdigi bitkinligi... cok bitkinim sensiz bir hicim bunu söylemek benim icin cok zorr sana olan tutkunum bu aralar durgun cunku yoksun tüm bunlarin sonucunu gel bana sor
ele gune karsi yollari astim kendimi astim sana keldim..millet saskin sonucumu astim gururu yaktim sana geldim ele gune karsi yollari astim kendimi astim sana geldim millet saskin sonucumu astim gururu yaktim sana geldim gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor.... cok bitkinim sensiz bir hicim bunu söylemek benim icin cok zor sana olan tutkum bu aralar tutkunum cunku yoksun bunlarin sonucunu gel bana sor gelsen birde bana sor gel sen birde bana sor ele gune karsi yollari astim kendimi astim sana geldim millet saskin sonucumu astim gururu yaktim sana geldim ele gune karsi yollari astim kendimi astim sana geldim millet saskin sonucumu astim gururu yaktim sana geldim gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor....sene 2002 10 haziran carsamba alalim en bastan bir kiz yuruyor yolun basindan gönlunu kaptirir esas oglan gunleri gun aylari ay yillari yil yaptik özledik attik isi gucu attik basimizdan sardik tum zamani paylastik biz cok kaptirdik pembe masallara komik olduk bile dustuk bi kavgada olay olduk ayri dustuk trasi komik kabul et gulustuk gel delikanlilarin bi kostuk iste o zaman koptuk son dilegim geri almak ise simdi tek hissettigim vurukluk gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor gel sen birde bana sor.....

gel sen birde bana sor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana Bi Sor
» Cankan - Ya Bana Gel