E.S.C GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E.S.C GRUBU

EREN.SALİH.CANER.KADİR 4 KANKİ

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hiza ve nizam yhok

YazarMesaj
caylak2oo8
ADMİN
ADMİN

hiza ve nizam yhok Empty
MesajKonu: hiza ve nizam yhok   hiza ve nizam yhok Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:46 pm

nakarat

sokaklar kimin acep, kimin elinde rifle, ben yoldayım plakam yerli yana kaykıl, tüm yollar çıkmaz, zaman çok geç oldu ayrıl,
şaşkın teenager özenti laf atma sen yardır, bilinçsizce bakan gözler bir düşünsün, rap mi, rock mı yada punk mı, jazz mı,
bol pantolon mu yoksa uzun saç mı, golü atmak mı yoksa golü kurtarmak mı, belki eşit değiliz ama hepimiz dengiz,
çatışmaya hiç gerek yok özgür düşün özgürce gez, biz aynı havayı soluyoruz, biz aynı suları içiyoruz,
biz aynı sistemlerde ezildik ki bunu da biliyoruz, nedenler aynı farklı olan bedenler ve renkler tartışılmaz,
zaten farklı zevkler ve farklı renkler, önce saygı göster ondan sonra saygı gör, herkesin bir hakkı var elinde görmeyense kör...

nakarat

çalmaktan, haram kazanmaktansa reklam, tanrımdan isterim ve sunarım hep ikram, kim kime dumduma, sözünün eri kim ama,
dört bir yana dağılmış insanoğlu, farkımız ne aynıyız, aynı trene binmişiz, sallanır yer, gökte inler milyar insan birbirimize girmişiz,
siz dertsizler saldırmaktan çekinmezsiniz, hep dertliydik biz zaten bunu siz bilmezsiniz, herkes kendi peşinde bir çoğu çoban ararken, bir çoğu da kaybolmuş tam benliğini bulmuşken, kendisine hiç bakmadan, hep başkalarına laf atansa asla ileri gidememiş,
nedense belli buyrun, kar kapatmış yolları, buz tutmuş, donmuş her bir su, kancıklaşmış millet iyice yavşaklaşmış doğrusu,
korkmuş millet benden online olmuş bu göt korkusu ve bugün de gök karanlık zaten yok aydınlık olgusu...

nakarat

istediğin buysa eğer buysa istediğin, keşmekeş yaratmak çok kolay beyinsiz embesil, ben beşte beş vurdum sen neredesin,
tahsil dediğin müshil, İstanbul mu bitti, sen mi karşılıksız hiçbir iş yok, kıstırılmış sesler tek duyulan gıybet ve vesvese,
kışkırtılmış keşler baş kaldırmış her bir boş şeye, siz beni de boş verin ve bana bir yol verin, siz benden önce sesi kısılmış şaşkın oğlanlarsınız, yağında üstüne çıkmaya hazır programlanmışlarsınız, yağında görelim hadi çağlasın tüm ırmaklar, ben dünde buradaydım, bugünde buradayım, yarında, bir yerden başlamakta şarttır artık sizin içinde, ayırırsan ayrılırsın, bölünürsün hep bölersen, yenilirsin hep döversen, rezil olursun hep söversen, sokaklar herkesin ve herkes özgür her bir müzik hür, her bir kültür farklı renk ve her fikirse farklı tür...

nakarat
hiza ve yok nizam, her şey şaka gibi sanki 1 nisan, kapı gibi açılmış bütün özentilerin ağzı,
bunu yazacam ve bir çoğunu kitliycem...

hiza ve nizam yhok
1 sayfadaki 1 sayfası