E.S.C GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E.S.C GRUBU

EREN.SALİH.CANER.KADİR 4 KANKİ

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşkın Reçetesi

YazarMesaj
kadir08
ADMİN
ADMİN
kadir08

kadir08 :
;left:0px;top:0px\">

Aşkın Reçetesi Empty
MesajKonu: Aşkın Reçetesi   Aşkın Reçetesi Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 6:18 pm

Aşk doğa eczanesinde nasil elde edilir? İlacın Adi: Aşk Familya: Sevdaca
Bitki Adi: Askus Tadarus Elde Edilişi: Askı elde etmek için türlü yöntemler vardır.
Birinci yöntem için ilkel maddeler,para,bir çift söz ve bir çift kesici gözdür.
Fakat bu yöntem pahalı olduğu için, endüstride başka yollarla elde edilir.
Özellikle orta insanlar arasında aşk, parasız-pulsuz,
belirli bir süre "gözleme" yardımı ile elde edilir. Bu şekilde elde edilen aşk saf değildir.
Çeşitli randevularla kristalleştirilir ve daha sonra saf olarak elde edilir.
Fiziki Özellikleri: Pembe renkli kristallerden oluşur. Kalpte yerleşir. Keskin lezzetlidir.
Özellikle iç organlarda hissedilir. İlk resmi tanımı Adem ile Havva tarafindan yapilmis,
sonra insanlar tarafından geliştirilmiştir. Kimyasal Özellikleri: Kaba sözlerden alinir.
Formülü hemen değişir. Aslında aşk dayanıklı bir madde degildir. Parasizlik, sefillik,
yalancılıkla "geçimsiz" bir ilaçtir. Saflık Muayenesi: Askın ne ölçüde "saf" oldugunu anlamak
için ihanet, aldatma, matrak göçmeyle ne ölçüde dayanikli oldugu anlasilir.
Miktar Tayini: Aşk enjekte edilmiş ve hassas tartilmis bir insan, bir haftada kilo kaybederse
bu uluslararasi ölçülere göre en az Romeo-Juliet,
Türk ölçülerine göre Leyla Mecnun askina esittir. Kullanisi: Nisan ve nikahta az dozlarla alınmalı,
fazla miktari, magandalardan para kopartmada kullanIilir. Aşk çeşitli biçimlerde görülebilir.
Bilim aşkı, sanat aşkı, doğa aşkı gibi.. Teshisi: Kalp çarpıntısı. Uçma hissi, gözlerde kararma,
sevdiğinden baskasini görememe seklinde özel bir körlük. Mantık kaybı. Uykusuzluk,
iştahsızlık, terleme.. Kullanisi: Kalbi hizlandirmak için, alçak dozda.Sinir sistemini
uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur.
Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır.Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda güldürücü etkisi vardır.
İlacın Reklamı Için Uygun Slogan: Karanfilim ez beni, çift kanatlı tülbentten
süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz beni...

https://meuf.keuf.net

Aşkın Reçetesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-