E.S.C GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E.S.C GRUBU

EREN.SALİH.CANER.KADİR 4 KANKİ

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyunu külotla tamamladı!

YazarMesaj
kadir08
ADMİN
ADMİN
kadir08

kadir08 :
;left:0px;top:0px\">

Oyunu külotla tamamladı! Empty
MesajKonu: Oyunu külotla tamamladı!   Oyunu külotla tamamladı! Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 8:49 am

Halk oyunları yarışmasında pantolonu düşen öğrenci oyunu külotla tamamladı, tüm salon tarafından ayakta alkışladı.

Orta öğretim kurumları gençler halk oyunları yarışmasına katılan Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerinin Artvin yöresi oyunu oynarken Ö.F.K.'nin pantolonu düştü. Pantolonunu çekemeyen öğrenci, külot ile tamamladığı oyunun sonunda göz yaşlarını tutamadı.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Ö.F.K, Kırıkkale 17 Ağustos Spor Salonu'ndaki izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Gözyaşı dökerek salonu terkeden Ö.F.K'yı öğretmen ve arkadaşları teselli etmeye çalıştı. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Zengin, ödül töreninde öğrenci Ö.F.K'yı teskin etti.

ÖDÜL ALDI

Zengin, pantolonunu çekmeden oyununu sürdüren öğrenciyi kutlayarak ödül verdi. Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Ö.F.K, "Elimde olmayan nedenle bir anda pantolonum düştü. Bu sırada pantolonumu çekmem yanlış olurdu. Oyunun sonuna kadar öyle oynamak zorunda kaldım" dedi.

Yarışma sonunda Çorum Merkez Atatürk Lisesi 86.80 puanla birinci, Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen lisesi 83 puanla ikinci oldu. Ö.F.K'nin oyun sırasında pantolonunun düşmesinin okuluna 6 puan kaybettirdiği belirtildi.</FONT>
https://meuf.keuf.net

Oyunu külotla tamamladı!
1 sayfadaki 1 sayfası