E.S.C GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E.S.C GRUBU

EREN.SALİH.CANER.KADİR 4 KANKİ

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ceza - Acı Biber

YazarMesaj
capkin_1907
ADMİN
ADMİN
capkin_1907

Ceza - Acı Biber Empty
MesajKonu: Ceza - Acı Biber   Ceza - Acı Biber Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 12:12 pm

olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder

O kağıt evleri bile yıkamaz, eline aldığı işi sonlayamaz, katina bile onun yanında bir sihirbaz, makine gibi beyni ama pek çalışmaz, bir buhar makinesi gibidir aklı fikri duman, fikri başka zikri başka, bi liman ki kopya hayatı zaten hep yalan, bir korku filmi gibi aslolan, gene fatalrhyme, kıçına batan rhyme, tozu dumana katıp önünüze çıkan rhyme, ece buçukcu gibi bizde çalıntı yok rhyme, sarılmadan adamın belini kıran tek rhyme, elli sent e cover yapan asla yapamaz rhyme, bir tek boy var bumu yapacak rhyme, bizdeyse prime time, çekil önümden lan, hey dj ise rhyme peki bu ne o zaman, bastığım yerde hiç ot bitmedi, geriye dönüp bir baktım ki boşa gitmemiş, akıttığım onca ter hiç kurumamış, vakitsiz ötmüş olan horozunda sonu hazır,sen kır belini ali dayı sen hadi kır, en dada yazanda benim otuz yıllık sır, al birini vur ötekine ve de çarp bir yere kal geride ben rahatım iyi böyle,

olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder

Hırsından çatla kıskanç bir fırsat olsada tırsmasan atarsın bana kırbaç höst dedik sana ben sus dedim, arkamı döndüm brütüs hadi gel vur beni, kalmış karanlık mağarada bir başına, gözüne yedi tekme o yağlı kıçına, başını ye kuş, kendi elini dik, yaşın olmuş artık kırk, beynin yok yerinde, benim kuşum öttü diye kıl döndü gözünde, ucuzluktan aldım, gördüm eminönünde, benden istemiştin sıçtım senin evin önünde, osurunca yıkarsın dağları koca gözünle, son gül iyi gül hadi kahpe gül, yüzüme bakta konuş sen yarım sandöviç, iradenin sınırı travestiye denk hoşt, kalitenin hası bu hasımı sen olan pust, kaşınır senin gibi bir çoğu verilir ders, kakılır başıma niye çünkü benim evin delisi, akıl başa gelmez çünkü bu bana ters, sakındıkça geldi dert, belki bu da biter, önemi neki senin için boşver yolumu kes, kesebilir isen gücün yeter ise buradayım gel, çükünü keserim ama kafanı geçerim es, sen halep işi gibi piştin lan et hadi pes

Ceza - Acı Biber
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ceza- medcezir
» ceza
» Ceza - Anneme