E.S.C GRUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E.S.C GRUBU

EREN.SALİH.CANER.KADİR 4 KANKİ

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fuat - Her Ayın Elemanı

YazarMesaj
capkin_1907
ADMİN
ADMİN
capkin_1907

Fuat - Her Ayın Elemanı Empty
MesajKonu: Fuat - Her Ayın Elemanı   Fuat - Her Ayın Elemanı Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 3:09 pm

Fluringous Fuat her ayın elemanı,tüfek onda Fuat her ayın elemanı,kafan kopsa Fuat her ayın elemanı,seni su gibi içmeye geldim beni tanı. (2X) (NAKARAT)
Kılıç balığına hip ver şişlen köpek balığına el ver dişlen geçti gişeden şilede kiliseden bi çıtır kemik kıtır patla sapıt yok yanıt yok her frankeynştayn kanıt bel kemiğini kanıt şaşırt feleği kanaktı kamuflaj meleği geri geleceğim ileri gitmek için denyim mesleği.Rap kapı açtı saçların kafandan kaçtı 90 derecelik yamaçtı yemin yulaftır hazıra konarsan zemin beton olur suya koşarsan.Saniyede 50 metre hızla her klunda 5 hayali kızla limiti aşma.Umutla bakma ağzınada alsa oradan akacaktır salya gel papaatya.Fuat uyan oğlum hepsi rüya ne oldu batıyım doğuyum toprak silah oldu devrilip uyuyun dibi yok kuyunun tipi kok huyunun şekli top uyumun
(NAKARAT)(2X)
deli saçması domdom gibi zıplatır mancınıklar yanan taşları fırlatır köpekleri hırlatır klor gibi arındırır arıtma tesisi rap kefene sarıl bana darılma kulak ver yanılma uzak yere asılma lolo yapıp kasılma arabaya bin tokmakla arabadan in kozalakla her gidişte 3 parmakla.Hayat devam eder nefes nefese yeşil kokarsa firar et kafesten kestane balyayı seçer aheste 8den8e geçerek artık faste yoo yetmez mutfağa in tahin pekmez çarkın peker ama farketmez çarkı dönen cinsiyet arzeder çekmez çalışan tek şey geri vites yes yes.
(NAKARAT) (4X)

Fuat - Her Ayın Elemanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fuat - Fuat (feat. Ceza) Verdigim Tohumlari Ekin
» Fuat - 5-0
» Fuat - Pusat
» Fuat - Pardon